Aktualności

Nowy Volkswagen Passat - powrót bestsellera

Volkswagen przeniósł dziewiątą generację Passata na zupełnie nowy poziom pod względem technologii, jakości i wyglądu. Z zasięgiem na silniku elektrycznym wynoszącym około 100 km i łącznym zasięgiem ok. 900 km, Passat eHybrid łączy w sobie to, co najlepsze z dwóch światów układów napędowych. Dzięki technologii, materiałom, przestronności i komfortowi Passat przełamuje granice klasowe
Więcej
Aktualności

Nowy Golf. Światowa premiera z okazji 50-lecia modelu

Golf obchodzi w tym roku swoje 50. urodziny, z tej okazji Volkswagen wprowadza na rynek zmodernizowaną wersję swojego bestsellera. Klienci będą mogli zamówić nowy model już za kilka tygodni. Nowy Golf imponuje systemem infotainment nowej generacji, bardziej intuicyjną obsługą, bardziej agresywną stylistyką przodu i tyłu, a także wydajnymi układami napędowymi. Wśród nich znajdą się hybrydy plug-in o zasięgu w trybie elektrycznym zwiększonym do ok. 100 kilometrów. Ponadto z przodu pojawi się – po raz pierwszy w Golfie – podświetlane logo Volkswagena.
Więcej
Aktualności

Można już zamawiać nowego Volkswagena Tiguana!

W salonach Volkswagena można już zamawiać nowego Tiguana, auto będzie dostępne w pięciu odmianach wyposażenia i z siedmioma rodzajami napędu. Początkowo w sprzedaży znajdą się wersje: bazowa Tiguan, Life i Elegance, a także przygotowana specjalnie na wprowadzenie modelu na rynek odmiana Special Edition; nieco później dołączy do nich R-Line
Więcej
Aktualności

Volkswagen prezentuje zapowiedź przyszłego ID.7 Tourer

Volkswagen zaprezentował pierwsze zdjęcia jeszcze zakamuflowanego modelu ID.7 w wersji kombi i przy tej okazji wprowadza nową nazwę dla tego typu nadwozia: Tourer. Nowy model ma zostać wprowadzony na rynek europejski w 2024 roku. Do jego największych zalet będą należeć ogromna ilość miejsca w kabinie i wysoka wydajność. Volkswagen pokaże nową odmianę flagowego modelu elektrycznej rodziny ID. w ostatecznej formie w najbliższych miesiącach.
Więcej
Aktualności

Światowa premiera nowej generacji Volkswagena Tiguana

Volkswagen prezentuje całkowicie nowego Tiguana – trzecią generację swojego bestsellera. Tiguan jest obecnie jednym z najbardziej popularnych modeli Volkswagena na świecie. Od debiutu w 2007 roku kompaktowego SUV-a wybrało ponad 7,6 miliona nabywców. Nowa generacja trafi do salonów dealerskich już w pierwszym kwartale 2024 roku.
Więcej